Przejdź do treści

Oprogramowanie I-Cal Easy

Automatyczne oprogramowanie kalibracyjne I-Cal Easy do czujników PRT i termopar.

Przy użyciu oprogramowania I-Cal Easy można wykonać automatyczną kalibrację czujnika, wprowadzić do 20 punktów pomiarowych. Za pomocą oprogramowania można ustawić temperaturę łaźni i po jej ustabilizowaniu oprogramowanie automatycznie zapisuje dane pomiarowe. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia kryteriów stabilizacji i ilości punktów zapisywanych dla każdej temperatury.

I-Cal easy tworzy szablon certyfikatu zapisany w oprogramowaniu lub umożliwia stworzenie swojego własnego certyfikatu kalibracji. Do Certyfikatu można wpisać tekst, dane i wykresy na jednej lub kilku stronach, a następnie wprowadzić dane z kalibracji. Dodatkowo można przenieść dane pomiarowe do dołączonych kalkulatorów współczynników dla czujników PRT: Callendara van Dusena i ITS-90, dla termopar do kalkulatora regresji dopasowania błędów krzywej.

Inne systemy posiadają limitowaną ilość użytkowników, a za dostęp do dodatkowych funkcji płaci się ekstra. Z oprogramowanie I-Cal Easy można zbudować swój własny certyfikat kalibracji w ciągu kilku minut.

Specyfikacja techniczna:
Komputer: laptop lub pulpit
System operacyjny: Windows 98/2000/HP/Vista/7
Wyświetlacz: 1024 x 768 lub lepszy
Opcjonalnie kamera: sprawdź zalecane typy
Porty szeregowe: Porty szeregowe A-wymagane są 3 porty. jedne na piec kalibracyjny, drugi na termometr, trzeci na przełączniki (dwa przełączniki mogą pracować na jednym porcie).

Oprogramowanie kalibracyjne-wersja 30 dniowa:
http://www.isotech.co.uk/downloads/

Pliki do pobrania

przejdź do produktu Wróć do Kalibracja temperaturowa
Powrót