Przejdź do treści

Trójkanałowy symulator zimnego złącza TRIO model 885

Isotechowy symulator TRIO jest tanim, dokładnym, przenośnym urządzeniem zaprojektowanym do kompensacji trzech termopar przy różnych EMF wytwarzanych przez zimne złącza, których temperatura referencyjna jest różna od 0ºC.

Dla każdej termopary dostępne są tabele kombinacji, które dają wykres zależności napięcia od zmian temperatury. TRIO wyczuwa temperaturę otoczenia i generuje napięcie elektryczne, aby wykluczyć zmianę, zapewniając tym samym łaźnię w której temperatura zimnego złącza odpowiada 0ºC. TRIO produkcji Isotech zawiera trzy elektroniczne sieci współpracujące z temperaturą elementu czułego, który jest termicznie zintegrowany z zimnym złączem termoparowym dla maksymalnej precyzji.

Urządzenie jest zasilane z sieci. TRIO jest produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i po montażu każda jednostka jest skalibrowana tak, aby zapewnić zgodność z odpowiednimi tabelami termopar. Dostępny jest szeroki zakres typów termopar. W standardzie zgodnie z wymogami klienta oferowanych jest 6 kombinacji termoparowych. Wewnętrzna struktura urządzenia TRIO umożliwia raczej 1, 2 niż 3 typy termopar poddawać kompensacji.

Pliki do pobrania

przejdź do produktu Wróć do Kalibracja temperaturowa
Powrót